موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ
مؤسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ از سال 1385 در زمینه برگزاری دوره های تخصصی IT فعالیت می کند. این موسسه با بهره مندی از زبده ترین اساتید ایران که خود عمدتاً در بزرگترین پروژه های فناوری اطلاعات کشور مشغول به فعالیت هستند، در حوزه دوره های شبکه، امنیت، مجازی سازی، دیتاسنتر و مدیریت IT اقدام به برگزاری دوره های تخصصی می نماید. کلیه دانشجویان ارژنگ در پایان هر دوره ضمن امکان شرکت در آزمون های بین المللی و اخذ مدارک آن، گواهینامه مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را نیز دریافت خواهند نمود.
آدرس وب‌سایت https://www.arjang.ac.ir
تعداد دوره ها : 39 دوره
آدرس : تهران، ولیعصر، نبش فاطمی، کوچه بوعلی سینا شرقی، پلاک ۱۷
گواهینامه ها: مدرک مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
مرکز زبان آوید
مؤسسه فراگیران آوید (مرکز زبان سازمان مدیریت صنعتی) با بکارگیری اساتید متخصص تحلیل نیاز سازمان ها، شرکت ها، بانک ها و مراکز مختلفی که نیازمند یادگیری زبان برای حضور مؤثر در عرصه ی بین المللی هستند، با ارائه ی نقشه راه متناسب و مشاوره برای بهینه سازی زمان و هزینه، فرایند آموزش زبان را در مجموعه های مختلف انجام می دهد. خدمات: تعیین سطح آنلاین، دپارتمان ترجمه، تربیت مدرس، آموزش IELTS، زبان هوانوردی، آموزش مجازی، برگزاری آزمون های بین المللی، تورهای آموزشی، دوره های آموزش تشریفات بین المللی و ...
آدرس وب‌سایت https://avidbusinessenglish.com
تعداد دوره ها : 16 دوره
آدرس : تهران، خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان دوم، خیابان نهم، پلاک 6، ساختمان شماره 2، مرکز زبان سازمان مدیریت صنعتی
گواهینامه ها: نامشخص | گواهینامه مشترک موسسه آوید و سازمان مدیریت صنعتی
نیک آموز
نیک آموز در زمینه آموزش برنامه نویسی، اجرای پروژه‌های هوش تجاری، ارائه خدمات تخصصی دیتابیس و ارائه فریمورک برنامه نویسی فعالیت می‌کند.
آدرس وب‌سایت HTTPS://NIKAMOOZ.COM
تعداد دوره ها : 9 دوره
آدرس : یوسف آباد، خیابان ابن سینا، خیابان33، پلاک 29، شماره2
گواهینامه ها: مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز | مدرک پایان دوره موسسه نیک آموز
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت طراح و برگزارکننده دوره‌های تخصصی فناوری اطلاعات، فعالیت خود را از سال 1392 در حوزه فناوری اطلاعات آغاز کرد. هدف از تاسیس این شرکت، گسترش و ترویج دانش فناوری اطلاعات همگام با نیاز روز بازار کار و بالا بردن سطح کیفیت خدمات ارائه شده در فضای آموزشی است. آکادمی دوسنت برای اولین بار آموزش تجربه کاربری (UX) و طراحی رابط کاربری (UI) را به صورت دوره‌های آموزشی تخصصی وارد ایران کرد و موضوعات دیگر آموزشی این مجموعه در حوزه برنامه‌نویسی، آموزش بازاریابی آنلاین، آموزش شبکه و امنیت شبکه است.
آدرس وب‌سایت https://www.docent.ac/
تعداد دوره ها : 11 دوره
آدرس : کریمخان زند، بین ایرانشهر و قرنی، پلاک 182، طبقه اول
گواهینامه ها: آکادمی دوسنت
Gotoclass
آموزش آنلاین دوره ها به صورت Mooc بر مبنای پلتفرم ادکس و به همراه تعامل بین اساتید و دانشجویان برای بهتر شدن بحث آموزش.
آدرس وب‌سایت http://gotoclass.ir
تعداد دوره ها : 26 دوره
آدرس : خیابان ولیعصر- بین فاطمی و یوسف آباد کوچه بوعلی سینای شرقی- پلاک 17 طبقه 5
گواهینامه ها: گواهی پایان دوره مورد تایید وزارت علوم
لایتک
آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره‌های آموزش تخصصی برگزار می‌نماید. این دوره‌ها به طور عمده شامل دوره‌های پیشرفته و تخصصی است که به منظور توسعه مهارت‌های لازم در بازار کار حرفه‌ای ارائه می‌شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره‌های ویژه به صورت بسته‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی و برای بخش‌های ویژه‌ای از صنعت نیز از فعالیت‌های مورد نظر است.
آدرس وب‌سایت http://www.laitec.ir
تعداد دوره ها : 77 دوره
آدرس : ضلع شمالی دانشگاه شریف - خیابان قاسمی - پلاک 79
گواهینامه ها: لایتک
سماتک
سماتک از سال 1378 در زمینه آموزش دوره‌های تخصصی IT فعالیت می‌کند. هدف سماتک از میان برداشتن شکاف عمیق موجود میان دانش و مهارت‌های کسب‌شده در دانشگاه‌ها و مهارت‌های کاربردی موردنیاز بازار کار بوده است؛. سماتک در این 20 سال در 3 دسته اصلی برنامه‌نویسی، مهندسی شبکه و مدیریت IT دوره‌هایی را تدوین و اجرا نموده است. بیش از 30000 نفر تابه حال از این آموزش‌ها بهره برده اند. در هر ترم 3 ماهه، بیش از 90 عنوان دوره برنامه‌ریزی و برگزار می‌شود
آدرس وب‌سایت http://www.sematec-co.com
تعداد دوره ها : 174 دوره
آدرس : خیابان بهشتی، خیابان سرافراز، نبش کوچه یکم، پلاک 9
گواهینامه ها: گواهی نامه شرکت سماتک
مرکز مالی ایران
شرکت مرکز مالی ایران با تغییر ساختار سهامداری و واگذاری 80 درصد سهام شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شرکت های بورس کالای ایران، فرابورس ایران، بورس انرژی و سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در اسفندماه سال 1392، فعالیت جدید خود را آغاز کرد. عمده فعالیت های این شرکت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مالی و مشاوره در بازار پول و سرمایه است.
آدرس وب‌سایت http://www.ifc.ir/
تعداد دوره ها : 41 دوره
آدرس : تهران، خیابان حافظ، ساختمان بورس، طبقه 18
گواهینامه ها: گواهی سازمان بورس و اوراق بهادار | مرکز مالی ایران
مکتب خونه
مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. مکتب‌خونه از آغاز فعالیت خود تاکنون با ارائه دروس اساتید برتر دانشگاه‌های تراز اول و ارائه رایگان آن‌ها مجموعه‌ای بی‌نظیر از بیش از 400 درس و 15,000 ساعت ویدئو آموزشی را تولید کرده است. سال 1395 مکتب‌خونه برای اولین بار در ایران نسل جدید آموزش مجازی با متد تعاملی را ارائه داد. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره های مهارت محور کاربردی هستند که با همکاری دانشگاه‌های برتر تهیه و ارائه می‌شوند.
آدرس وب‌سایت http://maktabkhooneh.org
تعداد دوره ها : 323 دوره
آدرس : فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان مهران، کوچه شرافتی، کوچه ارغوان، پلاک 29، واحد 9
گواهینامه ها: مکتب خونه | دانشگاه شریف
آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
آکادمی دیجیتال مارکتینگ توسط دکتر مهدی دهبان فعالیت خود را با هدف گسترش دانش دیجیتال مارکتینگ در سطح جامعه و آموزش حرفه‌ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین آغاز نمود است. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ‌ها به محبوبیت بالایی رسید. در حال حاضر در آکادمی دوره‌های حضوری و غیرحضوری آموزش دیجیتال مارکتینگ و همچنین همایش‌ها و وبینارهای تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ در حال برگزاری است.
آدرس وب‌سایت https://dmacourse.com
تعداد دوره ها : 29 دوره
آدرس : تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان هشتم (ساوجی نیا)، پلاک ۲۷، ساختمان آکادمی
گواهینامه ها: مدرکMPT اتریش | مدرک آکادمی دیجیتال مارکتینگ | مدرک وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری